2019 Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi
10 Aralık 2021

2019 Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirme_01.JPG

 

HASTANEMİZ 2019 YILI VERİMLİLİK YERİNDE DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI

Bakanlığımız Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Dairesi Başkanlığı’ nca tüm kamu hastanelerinde yapılan “2019 yılı Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirmeleri” kapsamında;

Bakanlığımız Verimlilik Yerinde Değerlendirme Gözlemcilerince hastanemizde 29.01.2020 tarihinde Verimlilik Yerinde Değerlendirmesi gerçekleştirilmiştir.

Bakanlığımız Verimlilik Yerinde Değerlendirme Gözlemcileri, “Kastamonu Devlet Hastanesi ve Türk Kızılay Kastamonu Şubesi El Ele Projesi” kapsamında Başhekimliğimiz ve Türk Kızılay Kastamonu Şubesiyle birlikte hastanemizde açılışı yapılan “Kızılay Butik Mağazası” nda incelemelerde bulunarak, böyle bir örnek projede emeği geçen yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür etmişlerdir.  

Başhekimimiz Op.Dr. Hasan Serdar BOZKURT, gerek değerlendirmeler öncesi gerek değerlendirmeler esnasındaki özverili çalışmalarından dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür ederek, yapılan çalışmaların yükselen bir ivme ve  heyecanla devam edeceğini ve kurumsal kültürümüzün oluşmasına büyük bir katkıda bulunacağını dile getirmiştir.


2019 Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirme_02.JPG

2019 Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirme_03.JPG

2019 Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirme_04.JPG