Doktor CV’ leri Hakkında …
11 Aralık 2021

Doktor CV’ leri Hakkında …

T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan “Hastane Verimlilik Yerinde Değerlendirme Rehberi 2019 (Şehir Hastaneleri, A ve B Rolü Hastaneler)” ”SIRA:1, BÖLÜM ADI: POLİKLİNİK HİZMETLERİ, BÖLÜM SIRA NO: 1 Hastaların sağlık tesisi hizmet alanlarına kolay erişimi için düzenleme yapılmış mı? maddesi gereği “Kurumun resmi internet sayfasında; hekimlerin adı-soyadı, unvanı, uzmanlık alanı ve yan dal ihtisası bilgileri bulundurulmalıdır. Hekimlerin isteği halinde özgeçmişine ve fotoğrafına da internet sayfalarında yer verilebilir.” kriteri bulunmaktadır.

Hekimlerimizin CV’ lerinin web sitemizde yayınlanabilmesi için, aşağıdaki linkte bulunan “Doktor CV” sinin indirilip, word formatında doldurularak, resmi yazı ile tarafınıza bildirilen e - posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Hekimlerimizin CV içeriğinizde sonradan olabilecek değişikliklerde (Eğitim, hekimin yapmış olduğu özellikli ameliyatlar, iş veya işlemler, bilimsel yayın vb. durum değişikliklerinde) CV’ lerinde gerekli güncelleştirmeleri yaparak, son şeklini web sitemizde yayınlanmak üzere ilgili e posta adresine göndermeleri halinde daha önce yayınlanmış olan CV’ leri güncellenecektir.

 
Doktor CV word formatını indirmek için lütfen linki tıklayınız.