T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Bölüm Kalite Sorumluları Komite ve Ekiplerimiz

Güncelleme Tarihi: 23/06/2020

2020 YILI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI, KOMİTE VE EKİP ÜYELERİ

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

DR. SERMİN YAZIMCI

BAŞHEKİM YRD.

ERKAN TÜRKMEN

KALİTE VE DESTEK HİZMETLER MÜDÜRÜ

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD.

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

UZM. DR. GÜLCAN ÇETİN

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI

GAMZE SÖNMEZ

ECZANE BİRİMİ SORUMLUSU

BURÇİN ERASLAN

BİLGİ İŞLEM BİRİM SORUMLUSU

HAYDAR C.ZERDE

KAN MERKEZİ BİRİM SORUMLUSU

EĞİTİM KOMİTESİ

DR. SERMİN YAZIMCI

BAŞHEKİM YRD.

MEHMET YARALI

KALİTE VE DESTEK HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD.

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD.

NESRİN SÖYLEMEZ

EĞİTİM HEMŞİRESİ

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

NURAY DURAN

BİRİM SORUMLUSU

HAYDAR C.ZERDE

KAN MERKEZİ BİRİM SORUMLUSU

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YRD.

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

ERKAN TÜRKMEN

KALİTE VE DESTEK HİZMETLER MÜDÜRÜ

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD.

METİN GENÇ

İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

PINAR ÖZGE ÖZER

MÜHENDİS

BURCU BAYRAMOĞLU

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI

TALAT ŞENGÜN

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ SORUMLUSU

FARMAKOVİJİLANS/MATERYOVİJİLANS SORUMLUSU

SEMAHAT ERGİN ERAY

ECZACI /FARMAKOVİJİLANS

ÜMİT AY

TKKY /MATERYOVİJİLANS ( TIBBİ CİHAZ)

MURAT ÖZCAN

TKKY /MATERYOVİJİLANS ( SARF DEPO)

İLAÇ YÖNETİMİ İLE İLGİLİ SORUMLU EKİP

DR. SERMİN YAZIMCI

BŞH. YRD. / SORUMLU

BİRSEN CİVRİZOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

SEMAHAT ERGİN ERAY 

ECZACI / FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

GAMZE SÖNMEZ

BAŞECZACI

UZM. DR. NEŞE DEMİRCİ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

UZM. DR. ÇETİN KILINÇ

MİKROBİYOLOJİ UZMAN HEKİM

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE DİREKTÖRÜ

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

BİRİM SORUMLUSU

PEMBE KOD SORUMLULARI

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YRD.

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

İRFAN ARSLAN

BAŞ TEKNİSYEN

BERNA ALAY

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

YILDIZ SALMAN

KALİTE VE DESTEK HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD.

MUNİSE DAĞLI

KADIN DOĞUM VE LOĞUSA BRM. SORUMLUSU

PINAR EMİROĞLU

DOĞUMHANE SORUMLUSU

AYLA AYDOĞAN

 ÇOCUK SERV. SORUMLUSU

İBRAHİM ZAFER MEYDANLI

ACİL SERVİS SORUMLUSU

ZEKİ DEMİR

GÜVENLİK AMİRİ

CİHAZ YÖNETİMİNDEN SORUMLU EKİP

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YRD.

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

METİN GENÇ

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜR YARD.

PINAR ÖZGE ÖZER

ELEKTRİK-ELEKTONİK MÜHENDİS

ÜMİT AY

KLİNİK-BİYOMEDİKAL

İSMAİL ŞENOL

KLİNİK-BİYOMEDİKAL SORUM.

SEZAİ GÖLE

TAŞINIR KAYIT YETKİLİSİ

İRFAN ARSLAN

BAŞ TEKNİSYEN

BİLGİ GÜVENLİĞİNDEN SORUMLU EKİP

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YARD.

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

ERKAN TÜRKMEN

DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

HÜSEYİN CİVCİOĞLU

BİLGİ İŞLEM ÇALIŞANI

BURÇİN ERASLAN

BİLGİ İŞLEM ÇALIŞANI

UĞUR AYDI

BİLGİ İŞLEM ÇALIŞANI

MEHMET AKKOCAOĞLU

KALİTE BİRİM ÇALIŞANI

SAVAŞ ÇATALOĞLU

HBYS FİRMA ÇALIŞANI

BİNA TURLARI EKİBİ

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YARD.

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLER MÜDÜRÜ YRD.

ERKAN TÜRKMEN

DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE DİREKTÖRÜ

BURCU BAYRAMOĞLU

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI

İRFAN ARSLAN

BAŞ TEKNİSYEN

PINAR ÖZGE ÖZER

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

BİRİM SORUMLUSU

ACİL KONSÜLTASYON EKİBİ

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YARD.

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

UZM. DR. NEŞE DEMİRCİ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

UZM. DR. GÜLCAN ÇETİN

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI

OP. DR. EROL GÜLER

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI

UZM.DR. FATMA MUTLU KUKUL GÜVEN

ACİL SORUMLU HEKİMİ

YAKUP İLERİ

ACİL KOORDİNATÖRÜ

İBRAHİM Z.MEYDANLI

ÇOCUK ACİL SORUMLUSU

REYHAN TANSEVER

YETİŞKİN ACİL SORUMLUSU

PALYATİF BAKIM SORUMLU EKİP

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YARD.

BİRSEN CİVRİZOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

YILDIZ SALMAN

DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜR YARD

FADEN DEĞİRMENCİ

PALYATİF BAKIM BİRİM SORUMLUSU

SEVİM DURU

PSİKOLOG

ŞEYMA ÇİFTÇİ

ERGOTERAPİST

MELTEM SALMAN

DİYETİSYEN

ÖZGÜR BEKTAŞ

FİZYOTERAPİST

ZERRİN ÖZALP

SOSYAL ÇALIŞMACI

HASTA VE YAKINLARININ GÖRÜŞLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

DR. SERMİN YAZIMCI

BŞH. YRD. / SORUMLU

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

MEHMET YARALI

DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜR YARD

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR YARD.

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE DİREKTÖRÜ

AYNUR SARICIOĞLU

HASTA HAKLARI BİRİM SORUMLUSU

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

DR. SERMİN YAZIMCI

BŞH. YRD. / SORUMLU

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

MEHMET YARALI

DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜR YARD

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR YARD.

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE DİREKTÖRÜ

MAVİ KOD EKİBİ

UZM.DR. CELAL DEMİR

BAŞHEKİM YARD.

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR YARD.

SERDAR AKYEL

KARDİYOLOJİ UZMANI

UZM.DR. FATMA MUTLU KUKUL GÜVEN

ACİL SORUMLU HEKİMİ

UZM.DR. VEYSEL GARANİ SOYLU

YOĞUN BAKIM HEKİMİ

HİMMET SEVİNDİR

ANESTEZİ BİRİMİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE DİREKTÖRÜ

ELMAS YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM KOORDİNATÖRÜ

AFET VE ACİL DURUM KOMİTESİ

UZM.DR. CELAL DEMİR

BAŞTABİP YARDIMCISI    

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ VE MALİ HİZM.MÜDÜRÜ

ERKAN TÜRKMEN

DESTEK VE KALİTE  HİZM.MÜDÜRÜ

ZEKİYE AVARA  

SAĞLIK BAK. HİZM.MÜD YRD.

MEHMET YARALI

DESTEK VE KALİTE  HİZM.MÜD.YRD.

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

TALAT ŞENGÜN

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ SORUMLUSU

GÖSTERGE YÖNETİMİ EKİBİ

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞTABİP YARDIMCISI

HALİM ŞEKERLİOĞLU

İDARİ VE MALİ HİZM.MÜDÜRÜ

ERKAN TÜRKMEN

DESTEK VE KALİTE  HİZM.MÜDÜRÜ

BİRSEN CİVRİZOĞLU

SAĞLIK BAK. HİZM.MÜDÜRÜ

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ

UZM. DR. CELAL DEMİR

BAŞTABİP YARDIMCISI    

METİN GENÇ

İDARİ VE MALİ HİZM.MÜDÜRÜ YRD.

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAK. HİZM.MÜDÜRÜ YRD.

BURÇİN ERASLAN

BİLGİ İŞLEM BİRİMİ

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HASTA DOSYALARI DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

DR. SERMİN YAZIMCI

BŞH. YRD. / SORUMLU

ZEKİYE AVARA

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR YARD.

FADEN DEĞİRMENCİ

BİRİM SORUMLUSU

NURİYE NEJLA AKKOCAOĞLU

KALİTE DİREKTÖRÜ

ŞULE DERELİ

GENEL CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

1.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYSEL KURU

DÂHİLİYE SERVİSİ VE YANDALLAR BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

RABİA GEBELİ

PLASTİK CERRAHİ+ ÇOCUK CERRAHİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

BÖLÜM KALİTE VE GÖSTERGE SORUMLULARI

AYŞE MÜTEVELLİ

POLİKLİNİKLER BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GAMZE SÖNMEZ

ECZANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

PAKİZE ÇETİN

ENFEKSİYON HEMŞİRESİ

MEHTAP ÇELEBİ

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ HEMŞİRESİ

NEŞE UZUNOĞLU

ATT SORUMLUSU

HİKMET ÖNDER

AMELİYATHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HİMMET SEVİNDİR

ANESTEZİ BİRİMİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERPİL USLU

STERİLİZASYON BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELMAS YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM KOORDİNATÖRÜ

OYA KARAALİOĞLU

GENEL YOĞUN BAKIM 2 BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAFİZE ÖZDEMİR

KORONER YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SULTAN YARALI

GENEL YOĞUN BAKIM 3 BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATİH CENGİZ

KVC YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM  2. BASAMAK  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

YAKUP İLERİ

ACİL HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İBRAHİM ZAFER MEYDANLI

ÇOCUK ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

REYHAN TANSEVER

YETİŞKİN ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MEHMET NASUHOĞLU

HEMODİYALİZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

KENAN DERİNOĞLU

BİYOKİMYA LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

UZM. DR. ÇETİN KILINÇ

MİKROBİYOLOJİ LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAYDAR ZERDE

TRANSFÜZYON TIBBI HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

UZM.DR. ZEYNEP AYGÜN AHLATÇIOĞLU

PATOLOJİ LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ERKAN AKTAŞ

GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ÖZLEM GENÇ

ENDOSKOPİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FADEN DEĞİRMENCİ

PALYATİF SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURAY YÜKSEL

NÖROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

1.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SEMAHAT BANATOĞLU

2.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GÜLCAN YARARBAŞ

KARDİYOLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYSEL KURU

DÂHİLİYE SERVİSİ VE YANDALLAR  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞULE DERELİ

GENEL CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF ÇİFCİ

KBB – GÖZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NAZİFE KARAOĞLU

BEYİN CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERAP NURGÜL SÖYLER

ORTOPEDİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MELAHAT DAĞLI

ÜROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FERAHNAZ KIRKÇEŞMELİ

İNTANİYE SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYLA AYDOĞAN

ÇOCUK. SERV. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

PINAR EMİROĞLU

DOĞUMHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MUNİSE DAĞLI

KADIN DOĞUM VE LOĞUSA BRM. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

BERNA ALAY

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURSEL DİRGENCİ

ÇOCUK YOĞUN BAKIM BÖLÜM SORUMLUSU

SİBEL KADER

GÖĞÜS CERRAHİ+KVC SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

RABİA GEBELİ

PLASTİK CERRAHİ+ ÇOCUK CERRAHİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATMA MUM

PSİKİYATRİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞERİFE ALP

GÜNÜBİRLİK SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENGÜL UYSAL

KEMOTERAPİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İD. VE MALİ İŞ MD.YRD.

METİN GENÇ

SATINALMA+AYNİYAT+AMBAR+BİYOMEDİKAL+KLİNİK MÜHENDİSLİK+BİLGİ İŞLEM+HBYS+TEKNİK HİZMETLER BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İD. VE MALİ İŞ MD.YRD

GÖKHAN BERBER

FATURA+TAHAKKUK+MUTEMETLİK+İSTATİSTİK BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DESTEK VE KALİTE HİZM.MÜD.YARD

YILDIZ SALMAN

TEMİZLİK+YEMEK HİZMETLERİ+HASTA BAKIM HİZMETLERİ+TERZİHANE+ÇAMAŞIRHANE+MORG+SANTRAL BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DESTEK VE KALİTE HİZM.MÜD.YARD

MEHMET YARALI

ARŞİV+ATIK HİZMETLERİ+GÜVENLİK+SİVİL SAVUNMA+KARŞILAMA YÖNLENDİRME+OTOPARK BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NESRİN SÖYLEMEZ

EĞİTİM HEMŞİRESİ

HASTA BAŞI TEST CİHAZLARINDAN SORUMLULARI

HİMMET SEVİNDİR

ANESTEZİ BİRİMİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELMAS YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM KOORDİNATÖRÜ

OYA KARAALİOĞLU

GENEL YOĞUN BAKIM 2 BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAFİZE ÖZDEMİR

KORONER YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SULTAN YARALI

GENEL YOĞUN BAKIM 3 BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATİH CENGİZ

KVC YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM 2. BASAMAK BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

YAKUP İLERİ

ACİL HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İBRAHİM ZAFER MEYDANLI

ÇOCUK ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

REYHAN TANSEVER

YETİŞKİN ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MEHMET NASUHOĞLU

HEMODİYALİZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

KENAN DERİNOĞLU

BİYOKİMYA LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FADEN DEĞİRMENCİ

PALYATİF SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURAY YÜKSEL

NÖROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

1.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SEMAHAT BANATOĞLU

2.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GÜLCAN YARARBAŞ

KARDİYOLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYSEL KURU

DÂHİLİYE SERVİSİ VE YANDALLAR  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞULE DERELİ

GENEL CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF ÇİFCİ

KBB – GÖZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NAZİFE KARAOĞLU

BEYİN CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERAP NURGÜL SÖYLER

ORTOPEDİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MELAHAT DAĞLI

ÜROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FERAHNAZ KIRKÇEŞMELİ

İNTANİYE SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYLA AYDOĞAN

ÇOCUK. SERV. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

PINAR EMİROĞLU

DOĞUMHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MUNİSE DAĞLI

KADIN DOĞUM VE LOĞUSA BRM. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

BERNA ALAY

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURSEL DİRGENCİ

ÇOCUK YOĞUN BAKIM  BÖLÜM SORUMLUSU

SİBEL KADER

GÖĞÜS CERRAHİ+KVC SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

RABİA GEBELİ

PLASTİK CERRAHİ+ ÇOCUK CERRAHİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATMA MUM

PSİKİYATRİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞERİFE ALP

GÜNÜBİRLİK SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENGÜL UYSAL

KEMOTERAPİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

BÖLÜM TEMİZLİK SORUMLULARI

AYŞE MÜTEVELLİ

POLİKLİNİKLER BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GAMZE SÖNMEZ

ECZANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HİKMET ÖNDER

AMELİYATHANE  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HİMMET SEVİNDİR

ANESTEZİ BİRİMİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERPİL USLU

STERİLİZASYON BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NEŞE UZUNOĞLU

ATT SORUMLUSU

ELMAS YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM KOORDİNATÖRÜ

OYA KARAALİOĞLU

GENEL YOĞUN BAKIM 2  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAFİZE ÖZDEMİR

KORONER YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SULTAN YARALI

GENEL YOĞUN BAKIM 3 BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATİH CENGİZ

KVC YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM  2. BASAMAK  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

YAKUP İLERİ

ACİL HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İBRAHİM ZAFER MEYDANLI

ÇOCUK ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

REYHAN TANSEVER

YETİŞKİN ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MEHMET NASUHOĞLU

HEMODİYALİZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

KENAN DERİNOĞLU

BİYOKİMYA LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

UZM. DR. ÇETİN KILINÇ

MİKROBİYOLOJİ LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAYDAR ZERDE

TRANSFÜZYON TIBBI HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

UZM.DR. ZEYNEP AYGÜN AHLATÇIOĞLU

PATOLOJİ LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ERKAN AKTAŞ

GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ÖZLEM GENÇ

ENDOSKOPİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FADEN DEĞİRMENCİ

PALYATİF SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURAY YÜKSEL

NÖROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

1.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SEMAHAT BANATOĞLU

2.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GÜLCAN YARARBAŞ

KARDİYOLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYSEL KURU

DÂHİLİYE SERVİSİ VE YANDALLAR  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞULE  DERELİ

GENEL CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF ÇİFCİ

KBB – GÖZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NAZİFE KARAOĞLU

BEYİN CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERAP NURGÜL SÖYLER

ORTOPEDİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MELAHAT DAĞLI

ÜROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FERAHNAZ KIRKÇEŞMELİ

İNTANİYE SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYLA AYDOĞAN

ÇOCUK. SERV. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

PINAR EMİROĞLU

DOĞUMHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MUNİSE DAĞLI

KADIN DOĞUM VE LOĞUSA BRM. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

BERNA ALAY

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURSEL DİRGENCİ

ÇOCUK YOĞUN BAKIM  BÖLÜM SORUMLUSU

SİBEL KADER

GÖĞÜS CERRAHİ+KVC SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

RABİA GEBELİ

PLASTİK CERRAHİ+ ÇOCUK CERRAHİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATMA MUM

PSİKİYATRİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞERİFE ALP

GÜNÜBİRLİK SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENGÜL UYSAL

KEMOTERAPİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DESTEK VE KALİTE HİZM.MÜD.YARD

YILDIZ SALMAN

TEMİZLİK+YEMEK HİZMETLERİ+HASTA BAKIM HİZMETLERİ+TERZİHANE+ÇAMAŞIRHANE+MORG+SANTRAL BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DESTEK VE KALİTE HİZM.MÜD.YARD

MEHMET YARALI

ARŞİV+ATIK HİZMETLERİ+GÜVENLİK+SİVİL SAVUNMA+KARŞILAMA YÖNLENDİRME+OTOPARK BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NESRİN SÖYLEMEZ

EĞİTİM HEMŞİRESİ

BÖLÜM EĞİTİM SORUMLULARI

AYŞE MÜTEVELLİ

POLİKLİNİKLER BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GAMZE SÖNMEZ

ECZANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HİKMET ÖNDER

AMELİYATHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HİMMET SEVİNDİR

ANESTEZİ BİRİMİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERPİL USLU

STERİLİZASYON BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NEŞE UZUNOĞLU

ATT SORUMLUSU

ELMAS YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM KOORDİNATÖRÜ

OYA KARAALİOĞLU

GENEL YOĞUN BAKIM 2  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAFİZE ÖZDEMİR

KORONER YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SULTAN YARALI

GENEL YOĞUN BAKIM 3 BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATİH CENGİZ

KVC YOĞUN BAKIM BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF YILMAZ

GENEL YOĞUN BAKIM  2. BASAMAK  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

YAKUP İLERİ

ACİL HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İBRAHİM ZAFER MEYDANLI

ÇOCUK ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

REYHAN TANSEVER

YETİŞKİN ACİL SERVİS BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MEHMET NASUHOĞLU

HEMODİYALİZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

KENAN DERİNOĞLU

BİYOKİMYA LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

UZM. DR. ÇETİN KILINÇ

MİKROBİYOLOJİ LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

HAYDAR ZERDE

TRANSFÜZYON TIBBI HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

UZM.DR. ZEYNEP AYGÜN AHLATÇIOĞLU

PATOLOJİ LABORATUARI BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ERKAN AKTAŞ

GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ÖZLEM GENÇ

ENDOSKOPİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FADEN DEĞİRMENCİ

PALYATİF SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURAY YÜKSEL

NÖROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENNUR GÜCÜKÇAKIR

1.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SEMAHAT BANATOĞLU

2.GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

GÜLCAN YARARBAŞ

KARDİYOLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYSEL KURU

DÂHİLİYE SERVİSİ VE YANDALLAR  BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞULE  DERELİ

GENEL CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ELİF ÇİFCİ

KBB – GÖZ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NAZİFE KARAOĞLU

BEYİN CERRAHİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SERAP NURGÜL SÖYLER

ORTOPEDİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MELAHAT DAĞLI

ÜROLOJİ SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FERAHNAZ KIRKÇEŞMELİ

İNTANİYE SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

AYLA AYDOĞAN

ÇOCUK. SERV. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

PINAR EMİROĞLU

DOĞUMHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

MUNİSE DAĞLI

KADIN DOĞUM VE LOĞUSA BRM. BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

BERNA ALAY

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

NURSEL DİRGENCİ

ÇOCUK YOĞUN BAKIM  BÖLÜM SORUMLUSU

SİBEL KADER

GÖĞÜS CERRAHİ+KVC SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

RABİA GEBELİ

PLASTİK CERRAHİ+ ÇOCUK CERRAHİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

FATMA MUM

PSİKİYATRİ HİZMETLERİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞERİFE ALP

GÜNÜBİRLİK SERVİSİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ŞENGÜL UYSAL

KEMOTERAPİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DESTEK VE KALİTE HİZM.MÜD.YARD

YILDIZ SALMAN

TEMİZLİK+YEMEK HİZMETLERİ+HASTA BAKIM HİZMETLERİ+TERZİHANE+ÇAMAŞIRHANE+MORG+SANTRAL BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DESTEK VE KALİTE HİZM.MÜD.YARD

MEHMET YARALI

ARŞİV+ATIK HİZMETLERİ+GÜVENLİK+SİVİL SAVUNMA+KARŞILAMA YÖNLENDİRME+OTOPARK BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU