T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Poliklinik Çalışma Listesi

Güncelleme Tarihi: 15/04/2021

Poliklinik Muayene Saatleri.jpgAcil Servis Poliklinik Muayene Saatleri.jpg
Yeni Korona Virüsü Banner.jpg

 

T.C.
KASTAMONU VALİLİĞİ
İl Sağlık Müdürlüğü
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi

16.04.2021

 

 

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

 

UZMAN DR.ADI SOYADI

PSİKOLOG

D-ZEMİN   944-945

 

AYŞE KAYA-GİZEM BAYKAL

EMG

D-ZEMİN    947

 

İDRİS KOCATÜRK

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    946

2364

TEOMAN ÇOLAK(İZİNLİ)

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    949

 

ADEM AYDIN

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    950

HEYET

BİRSEL KUL

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    951

 

İDRİS KOCATÜRK

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    952

HEYET

NESLİHAN G.KILIÇ(09-16 KONS)

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    953

2363

EBRU TURGUT(16-09 İCAP-16-20 CO.AC-TRSM)

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    954

 

MİRVARİ Ş.ÖZALTAY

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    955

HEYET

HALİMENUR ÇELİK

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    956

 

GAMZE ÇELİK(İCAP)

SFT

D-ZEMİN    957

 

GÜLCAN ÇETİN(KONS)

GÖĞÜS HASTALIKLARI

 

 

ARİFE YILDIRIM(12.4.2021 11 GÜN İZİNLİ)

TEE

D-1.KAT     159

 

 

EKO

D-1.KAT     158

 

ZEKİ ÇETİNKAYA(KONS)

HOLTER-EFOR

D-1 KAT     170

 

NERYAN ÖZGÜL(KYBÜ NÖBETİ)

STRES EKO

D-1.KAT     171

 

SERDAR AKYEL(NÖBET İZNİ)

DİYETİSYEN

D-1 KAT     160

 

ELİF KARAKAŞ

DİYETİSYEN

D-1 KAT     161

 

MELTEM SALMAN-F.ÖZDEMİR

DİYABET HEMŞİRESİ

D-1 KAT     162

 

NURCAN ÇİFTÇİ

DAHİLİYE

D-1 KAT     163

 

RÜMEYSA ÇOLAK

DAHİLİYE

D-1 KAT     164

2318

TUBA Ş. UYANIK(COV.YB.6 NÖB-POL.VAR)

DAHİLİYE

D-1 KAT     165

 

FATMA AKYEL(KONS)

DAHİLİYE

D-1 KAT     166

HEYET

A.İBRAHİM ÇALIŞIR

DAHİLİYE

D-1 KAT     167

 

DENİZ İNCAMAN

DAHİLİYE

D-1 KAT     168

 

MAHMUT ÇINAR(COVİD YB.6-DAH.NÖBETİ)

DAHİLİYE

D-1 KAT      169

 

UĞUR ÇİFTÇİ(DAHİLİYE SERV)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     172

HEYET

ABDULKADİR YILDIZ(COV.YB.4 NÖB-POL.VAR)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     173

 

BİNGÜL DİLEKÇİ

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     174

 

EREN GÜRSOY(12.4.2021 10 GÜN İZOLE)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     175

 

MUSTAFA YAŞAN(15.4.2021 10 GÜN İZOLE)

 

 

 

RAMİME ÖZEL(COVİD 10 SERVİS)

SOSYAL ÇALIŞMACI

D-2 KAT     255-256

 

C.KOÇAK(ÜCR.İZ.)-E.KAYIM-Z.ÖZALP-K.AYDİLEK

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     257 

 

YASEMİN GÖKMEN

ÇOCUK  PSİKOLOG

D-2 KAT     258

 

YASEMİN KOÇ

DİL VE KONUŞMA TERAPİS

D-2 KAT     259

 

SALİHA IRMAK

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     260

HEYET

EREN YILDIZ(NÖBET-POLK.VAR)

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     261

 

İNCİ NİHAYET ALPAY

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     262

 

ZÜBEYDE DİNÇER

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     263

2316

EMRAH ÇIĞRI(SERVİS)

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     264 

 

GÖKÇEN TUĞÇE DÖNMEZ

ÇOCUK PSİKİYATRİSİ

D-2 KAT     265

HEYET

BARAN ÇALIŞGAN(20-24 COV.ACİL-POL.VAR)

ÇOCUK CERRAHİ

D-2 KAT     266

2317

M.ALİ NARSAT

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     267

 

HANDE ECE KALKAN

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     268

 

MENŞURE TONGUÇ(AMELİYAT GÜNÜ)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     269

 

SİNEM ÖZŞAHİN KILIÇ

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     270

 

HÜRREM SULTAN ATAÇ ŞENTÜRK

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     271

 

METİN ŞENTÜRK

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     272

 

SAADET HIZARCI

 

 

 

EMEL TUĞÇE YALÇIN(COV13 SERV)

RADYOLOJİ(-1)

D-BODRUM KAT

HEYET

AHMET UZEL(NÖBET-İCAP)

AHMET ÖZDEN(USG 3)

 

 

BAHADIR REİS(USG 5-RDUS)

GÜLŞAH BİÇER(COV.POL-MAMMOGRAFİ)

 

 

Y.EMRE ŞENTÜRK(15.4.2021 1 GÜN İZİNLİ)

SEÇİL SAKARYA(1.4.2021 45 GÜN İZİNLİ)

 

 

SEDA KOLUÇOLAK(USG 4)

15.04.2021 NÖBETÇİLERİ

 

ACİL NÖB

S.KURUM-N.DUR-S.C.TEKİN-B.YILDIRIM-B.ACAR

İDARİ NÖBETÇİ

 

 

MELİKE YAŞAR DUMAN

A BLOK MAVİ KOD

 

 

HALİMENUR ÇELİK-YILDIZ VERDİ

B BLOK MAVİ KOD

 

 

CELAL DEMİR(08-16)-BÜLENT UYAR(16-08)

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

 

 

RABİA GEBELİ

İDARİ MEMUR NÖBETÇİ

 

 

ÜMİT AY

16.04.2021

 

 

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

 

UZMAN DR.ADI SOYADI

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   967

2324

FATİH UĞUR(POLK.YOK)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   968

 

ENGİN KARADENİZ

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   970

HEYET

YASİN GÜÇLÜ(NÖBET-POL.VAR)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   971

 

MURAT TOPAL(SERVİS)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   972

 

SELAHATTİN ÖZCAN(12.4.2021-5 -GÜN İZİNLİ)

PSİKOLOG

E-ZEMİN   974

 

BİNNUR KARAGÖZ

FİZİK TEDAVİ UZMANI

E -ZEMİN  973

HEYET

VEYSEL EREN USLU(SADECE HEYET HAST.BAKACAK)

AMATEM-PSİKOLOG

D-ZEMİN   958

 

GÜLÇİN ŞENGÖZ

CİLDİYE

D-ZEMİN   959

2363

YAŞAR GÜLER DURNA

CİLDİYE

D ZEMİN   960

HEYET

İREM GENÇ IŞIK(İCAP-KONS)

ANESTEZİ POLK.

2.KAT        666

 

AYŞE YILMAZ

MHRS

2.KAT      2366-

2367

 

 

 

 

 

ONKOLOJİ

KEMOTERAPİ

 

MUSTAFA ERSOY

ROMATOLOJİ

E-1 KAT    177

2359

SİNEM BURCU KOCAER(08-12 COVİD ACİL-POLK.YOK)

ENDOKRİNOLOJİ

E-1 KAT    178          

 

AHMET TOYGAR KALKAN(İŞLEM GÜNÜ)

GASTROENTOROLOJİ

E-1.KAT    179

 

SAMİ EVİRGEN(İCAP-KONS)

NEFROLOJİ

E-1 KAT    180

 

REYHAN CALAYOĞLU(GÖREVLİ-POLK.YOK)

KBB

E-1  KAT   181

 

FATMA ATALAY

KBB

E-1  KAT   182

HEYET

AYHAN KARS

KBB

E-1 KAT    183

 

KÜBRA TOPAL

KBB

E-1 KAT184-1194 

 

BERKANT ŞERİF

KBB

E-1 KAT     185 

2360

FATMA AKYÜREK TAŞÇI(COVİD 14 SERVİS-İCAP)

ODYOLOG

E-1 KAT     186

 

S.SACİD ANBAR

GÖZ

E-1 KAT     187

 

ERTÜLAY AÇIKEL

GÖZ

E-1 KAT     188

 

UTKU FURUNCUOĞLU

GÖZ

E-1 KAT     189   

 

TURGUT YÜKSEL(İCAP)

GÖZ

E-1 KAT 1191-193

HEYET

IŞILAY KOYUN(ACİL-KONS)

GÖZ

E-1 KAT1184-194

 

M.UĞUR IŞIK(COVİD SERVİS)

 

 

 

EFE KOYUN(SERVİS)

GÖĞÜS CERRAHİ

E-2 KAT    278

2361

SERCAN AYDIN(SERVİS)

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    279

 

ÖMER GÖKAY ARDAGAL(SERVİS)

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    280

 

EREN GÖRKEM GÜN(İCAP-NÖBET-POL.VAR)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    281

 

ERDİNÇ ELEVLİ(ENDOSKOPİ)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    282

 

HAYATİ MALÇIK(COVİD 8 SERVİSİ-NÖBET)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    283

 

HACI TUMAY

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    284

 

YASİN ALPER YILDIZ

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    285

HEYET

ERSAN ÖZKARDEŞLER

ÜROLOJİ

E-2 KAT    086

2362

R.SAMET ÇETİNKAYA(İCAP)

ÜROLOJİ

E-2 KAT    087

HEYET

MEHMET DİNEK

KALP DAMAR CERRAHİ

E-2 KAT    088

 

GÜLSEN ERSOY

KALP DAMAR CERRAHİ

E-2 KAT    089

 

BURAK TAMTEKİN

KALP DAMAR CERRAHİ

E-2 KAT    092

 

NURCAN AYABAKAN ESKİ(COVİD 9 SERVİS-KONS-İCAP)

KALP DAMAR CERRAHİ

E-2 KAT    093

 

HİLAL ÖZLÜ(12.4.2021 5 GÜN İZİNLİ)

PLASTİK CERRAHİ

E-2 KAT    090

 

GÖKAY BAYKARA(SERVİS)

PLASTİK CERRAHİ

E-2 KAT    091

 

PANSUMAN ODASI

YENİDOGAN İŞİTME

E-2 KAT    094

 

BÜLENT UYAR(İCAP-POLK.YOK)

EMZİRME ODASI

E-2 KAT    095

 

YILDIZ VERDİ(COV.SER)

PATOLOJİ

B-2 KAT

 

E.UZUNOĞLU-Z.AYGÜN-Ö.DURAK-A.ÖZBEK

ERDEM YÜKSEL(COVİD 2 SERVİS)

 

 

AYLİN KIZILKAYA(YENİDOGAN YB)

SELMA BOZCAN(ENDOSKOPİ)

 

 

NEŞE DEMİRCİ(COV.SERV-YB.KONS-SERV.KONS-İCAP)

RIDVAN ÖZBEK(8.4.2021 10 GÜN İZİNLİ)

 

 

ŞAHİN PAŞALI(COVİD 7 SERVİS-)

TOLGAHAN TUNCAL(21.01.2021 90 GÜN RAPORLU)

 

 

OKAN KEMAL KAPLAN(5.4.2021 12 GÜN İZİNLİ)

ÇAĞRI Ç.YILMAZ(20.2.2020 504 GÜN ÜCR.İZİN)

 

 

ÖZGE Ö.GÖKMUHARREMOĞLU(COV.3 SERV-İCAP)

16.04.2021 NÖBETÇİLERİ

 

ACİL NÖB.

A.NALCI-M.ÖZCAN-Ü.ÖZKÖK-H.H.CANOĞLU

İDARİ AMİR NÖBETÇİ

 

 

GÜLŞAH ŞAFAK ÖRKAN

A BLOK MAVİ KOD

 

 

BETÜL YILDIRIM

B BLOK MAVİ KOD

 

 

BETÜL YILDIRIM

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

 

 

FATİH CENGİZ

İDARİ MEMUR NÖBETÇİ

 

 

PERİHAN AKGÜN



MHRS Manşet.jpg



T.C. Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi ( MHRS ) web sayfasına ulaşmak için linki tıklayınız.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi ( MHRS ) web sayfasına ulaşmak için resmi tıklayınız.COVID-19 ( Yeni Koronavirüs ) hakkında bilgilenin…