T.C. Sağlık Bakanlığı Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Kastamonu Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Kastamonu Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Poliklinik Çalışma Listesi

Güncelleme Tarihi: 22/01/2019

Poliklinik Saatleri Site.jpg Acil Servis Poliklinik Saatleri Site.jpg

 

T.C.
KASTAMONU VALİLİĞİ
İl Sağlık Müdürlüğü
Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekimliği

23.01.2019

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

UZMAN DR.ADI SOYADI

PSİKOLOG

D-ZEMİN    943-944

G.ŞENGÖZ-N.ARSLAN

EMG

D-ZEMİN    947

İDRİS KOCATÜRK

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    949

ADEM AYDIN

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    950

HEYET

UĞUR YILMAZ

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    951

İDRİS KOCATÜRK

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    952

TEOMAN ÇOLAK

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    958

HEYET

GÜLCAN ÇETİN(SİGARA POL)

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    953

TOLGAHAN TUNCAL(22.1.2019 4 GÜN RAPOR)

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    954

GÖRKEM YILMAZ

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    955

HEYET

ÇAĞRI Ç.YILMAZ

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    956

A.BALAKBABALAR

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    957

T.ASENA AYDIN(KONS-ACİL-İCAP)

TEE

D-1.KAT     159

EKO

D-1.KAT     158

BİNGÜL DİLEKÇİ ŞAHİN(KONS)

STRES EKO

D-1.KAT     171

EFOR

D-1 KAT     169           

DAHİLİYE

D-1 KAT     160

KÜBRA SOLMAZ(KONS)

DAHİLİYE

D-1 KAT     161

DAMLA KÖKSALAN

DAHİLİYE

D-1 KAT     163

AHMET ERGİN

DAHİLİYE

D-1 KAT     164

HEYET

TUBA ŞAHBAZOĞLU

DAHİLİYE

D-1 KAT     165

ARZU TORUN

DAHİLİYE

D-1 KAT     166

AYNUR SOYUÖZ(21.1.2019 10 GÜN RAPORLU)

DAHİLİYE

D-1 KAT     167

HEYET

SEMA IŞIK

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     162

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     170

HEYET

RAMİME ÖZEL

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     168

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     172

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     173

SERDAR AKYEL

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     174

EREN GÜRSOY(KYBÜ NÖBETİ)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     175

MUSTAFA YAŞAN(ANJİO)

ÇOCUK PSİKOLOG

D-2 KAT     255

SEVİM DURU

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     257 

KAMİLE BÜŞRA ERGENCİ

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     258

YASEMİN KOÇ

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     260

YASEMİN GÖKMEN

ÇOCUK  PSİKİYATRİ

D-2 KAT     259

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     261

HEYET

H. VOLKAN BIYIKLI

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     262

EMİNE KÜRT

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     263

EMRAH ÇIĞRI

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     264 

AYLİN KIZILKAYA

ENDOKRİNOLOJİ

D-2 KAT     265

ESRA KARAKAŞ(21.1.2019 5 GÜN İZİN)

GASTROENTOROLOJİ

D-2 KAT     266

NEFROLOJİ

D-2 KAT     267

HEYET

BÜLENT UYAR(İCAP-ACİL-POL VAR)

NEFROLOJİ

D-2 KAT     268

REYHAN CALAYOĞLU(KONS POL.YOK)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     269

DUYGU TUĞRUL ERSAK

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     270

AHMET UZEL(AMELİYAT GÜNÜ POLK.VAR)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     271

HEYET

ASLIM ÇINAR

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     272

SAADET HIZARCI

RADYOLOJİ

D-BODRUM KAT

BUKET YAĞCI(USG 5-DOPPLER-KONS)

Y.EMRE ŞENTÜRK(USG 4-YB-MAMMOG)

AHMET ÖZDEN(28.12.2018 30 GÜN ŞUA İZNİ)

SEDA E.KOLUÇOLAK(USG 1-OBST-GRAFİ-BT )

SÜMEYRA CORTCU(29.9.2018 2 YIL ÜCRETSİZ İZİN)

GÜLŞAH BİÇER(USG 3)

22.01.2019 NÖBETÇİLERİ

ACİL NÖB

MİRAÇ KOÇ-ALİ BARIŞ ŞEN

İDARİ NÖBETÇİ

MELAHAT GÜRBÜZ

DAHİLİ NÖBETÇİ

UĞUR YILMAZ(A BLOK MAVİ KOD LİDERİ)

HARİCİ NÖBETÇİ

TARIK YAĞCI(B BLOK MAVİ KOD LİDERİ)

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

NURİYE AKKOCAOĞLU

İDARİ MEMUR NÖBETÇİ

MUHSİN DEĞİRMENCİ

23.01.2019

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

UZMAN DR.ADI SOYADI

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   967

HEYET

FATİH UĞUR(SADECE HEYET HASTASI BAKACAK)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   968

ENGİN KARADENİZ(AMELİYAT GÜNÜ)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   970

YASİN GÜÇLÜ(SAB.POLK VAR .AMELİYAT GÜNÜ)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   971

EROL GÜLER

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   972

SELAHATTİN ÖZCAN

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   974

CAHİT EMRE CAN

CİLDİYE

D-ZEMİN   959

Y.GÜLER DURNA

CİLDİYE

D-ZEMİN   960

HEYET

EKİN ÖZGE AYKAN(KONS)

GÖĞÜS HASTALIKLARI

E-ZEMİN   973

FATİH ÜZER

ANESTEZİ POLK.

2.KAT        666

AYŞE YILMAZ

KBB

E-ZEMİN   981

GÖZ

E-ZEMİN   983

ONKOLOJİ

KEMOTERAPİ

ELİF BERNA KÖKSOY

ENFEKSİYON HAST.

E-1.KAT    177

NEŞE DEMİRCİ(18.1.2019 10 GÜN RAPOR)

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1 KAT    179

NURCAN AYABAKAN ESKİ(21.1.2019 5 GÜN İZİN)

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1  KAT   180

GÜLSEN ERSOY(İCAP-POLK.VAR)

E-1  KAT   191

KBB

E-1 KAT    182

MUSTAFA ÖCALAN(AMELİYAT GÜNÜ-POL.VAR)

KBB

E-1 KAT    183

GÜLCİHAN ERKEN(İCAP)

KBB

E-1  KAT   184

KBB

E-1  KAT   187

KBB

E-1 KAT    188

FATMA AKYÜREK TAŞÇI(16.1.2019 10 GÜN İZİNLİ)

KBB

E-1 KAT    194

HEYET

BERKANT ŞERİF

GÖZ

E-1 KAT    178

ERTÜLAY AÇIKEL(17.1.2019 10 GÜN RAPORLU)

GÖZ

E-1 KAT    185

HEYET

EFE KOYUN

GÖZ

E-1 KAT    186

IŞILAY ÖZSOY KOYUN

GÖZ

E-1 KAT    181

TURGUT YÜKSEL(AMELİYAT GÜNÜ)

GÖZ

E-1 KAT    184

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    279

GÖKSAL GÜNERHAN(AMELİYAT GÜNÜ)

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    280

ALİ RIZA ÖZCAN

ÇOCUK CERRAHİSİ

E-2 KAT    278

HALİS CAN DEMİRTÜRK

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    281

ERDİNÇ ELEVLİ(21.1.2019 5 GÜN İZİN)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    282

HEYET

HAYATİ MALÇIK(ENDOSKOPİ)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    283

HACI TUMAY

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    284

YAVUZ SELİM KAHRAMAN

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    285

AHMET YEŞİLTAŞ(AMELİYAT GÜNÜ)

E-2 KAT    090

PLASTİK CERRAHİ

E-2 KAT    089

YASİN ÖZTÜRK(AMELİYAT GÜNÜ)

ÜROLOJİ

E-2 KAT    086

KEMAL ÖZTÜRK

ÜROLOJİ

E-2 KAT    087

MEHMET DİNEK

GÖĞÜS CERRAHİSİ

E-2 KAT    088

TARIK YAĞCI(AMELİYAT GÜNÜ)

DİYETİSYEN

E-2 KAT    090

MERVE ESEN-MELTEM SALMAN-SİBEL SUNGUR

DİYABET POL.

E-2 KAT    091

ÜROFLOW

E-2 KAT    093

YENİDOGAN İŞİTME

E-2 KAT    094

EMZİRME ODASI

E-2 KAT    095

PATOLOJİ

B-2 KAT

SERDAR TOKMAK-ZEYNEP AYGÜN

EBRU EROL UZUNOĞLU(ÜCRETSİZ İZİN)

ŞENGÜL ÖZKAN(7.1.2019 30 GÜN İZİNLİ)

Ö.ÖZEN GÖKMUHARREMOĞLU(PALYATİFTE GÖREVLİ)

2.1.2019  DOĞ.SONR)

NAZLI EROL(21.1.2019 12 GÜN İZİN)

23.01.2019 NÖBETÇİLERİ

ACİL NÖB.

NAZİF ONUR OLCAY-RIDVAN SARIKAYA

İDARİ NÖBETÇİ

ÇETİN KILINÇ

DAHİLİ NÖBETÇİ

GÖRKEM YILMAZ

HARİCİ NÖBETÇİ

HALİS CAN DEMİRTÜRK

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

AYSEL KURU

İDARİ MEMUR NÖBETÇİ

İSMAİL ŞENOL

 


OCAK 2019 MESAİ DIŞI POLİKLİNİK LİSTESİ.' ne ulaşmak için lütfen linki tıklayınız


MHRS Manşet.jpg



T.C. Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS ) web sayfasına ulaşmak için linki tıklayınız.