Kastamonu Devlet Hastanesi

Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü
Kastamonu Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Poliklinik Çalışma Listesi

Güncelleme Tarihi: 23/02/2018

Poliklinik Saatleri Site.jpg Acil Servis Poliklinik Saatleri Site.jpg

T.C.
KASTAMONU VALİLİĞİ
İl Sağlık Müdürlüğü
Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekimliği

26.02.2018

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

UZMAN DR.ADI SOYADI

PSİKOLOG

D-ZEMİN    943-944

G.ŞENGÖZ-D.YAŞAR   NİGAR ARSLAN

EMG

D-ZEMİN    947

UĞUR YILMAZ

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    949

HEYET

ADEM AYDIN

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    950

UĞUR YILMAZ

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    951

R.GİZEM HÜNKAR TEKİNARSLAN

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    952

ÖZGE Ö.GÖKMUHARREMOĞLU

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    958

İDRİS KOCATÜRK

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    953

TOLGAHAN TUNCAL

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    954

HEYET

GÖRKEM YILMAZ

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    955

ÇAĞRI Ç.YILMAZ

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    956

ÖZLEM PALTACI

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    957

NEFROLOJİ

D-ZEMİN    959

R.CALAYOĞLU

EKO

D-1.KAT     158

PELİN KARACA ÖZER

TEE ODASI

D-1.KAT     160

DİYABET POL

D-1 KAT     161

ENFEKSİYON HAST.

D-1 KAT     169

NEŞE DEMİRCİ(KONS)

ENFEKSİYON HAST.

D-1 KAT     168

HEYET

ŞENGÜL ÖZKAN

DAHİLİYE

D-1 KAT     164

L.MELİKOĞLU(5.2.2018 23 GÜN RAPORLU)

DAHİLİYE

D-1 KAT     163

HEYET

AHMET ERGİN

DAHİLİYE

D-1 KAT     165

ARZU TORUN

DAHİLİYE

D-1 KAT     166

AYNUR SOYUÖZ

DAHİLİYE

D-1 KAT     167

FATMA AKYEL

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     162

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     170

RAMİME ÖZEL(ANJİYO)

EFOR

D-1 KAT     171

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     172

ZEKERİYA DOĞAN

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     173

SERDAR AKYEL

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     174

EREN GÜRSOY(KORONER YOĞ.BAK.NÖBETİ)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     175

HEYET

MUSTAFA YAŞAN

ÇOCUK PSİKOLOG

D-2 KAT     255

SEVİM DURU

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     257 

KAMİLE BÜŞRA ERGENCİ

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     258

YASEMİN KOÇ

ÇOCUK PSİKİYATRİ

D-2 KAT     259

GÖRÜŞME ODASI

ÇOCUK PSİKİYATRİ

D-2 KAT     260

AZİZ KARA

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     261

HEYET

ŞAHİKA ŞAHİNKAYA

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     262

IŞIL TOPAÇOĞLU(19.2.2018 12 GÜN İZİN)

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     263

HÜLYA KARA

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     264 

ÜNAL PALTACI

ENDOKRİNOLOJİ

D-2 KAT     265

ESRA KARAKAŞ

GASTROENTOROLOJİ

D-2 KAT     266

SAMİ EVİRGEN(ENDOSKOPİ GÜNÜ)

NEFROLOJİ

D-2 KAT     267

BÜLENT UYAR(İCAP- POLK.VAR)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     268

SAADET HIZARCI(15.3.2017-2 YIL ÜCRSZ İZİN)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     269

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     270

HEYET

AHMET UZEL

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     271

ATINÇ ÖZER

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     272

SEÇİL YÜCEL(AMELİYAT GÜNÜ )

RADYOLOJİ

D-BODRUM KAT

BUKET YAĞCI (OBSTETRİ-USG-1)

AHMET ÖZDEN(USG 4-MAMMOGRAFİ)

SEDA E.KOLUÇOLAK(6.11.2017 DOĞ.ÖNC.İZİN

SÜMEYRA CORTCU(USG 3-GRAFİ-BT)

C. MERVE YILMAZ(YOK)

23.02.2018 NÖBETÇİLERİ

İDARİ NÖBETÇİ

ERDEM BULUT

DAHİLİ NÖBETÇİ

UĞUR YILMAZ

HARİCİ NÖBETÇİ

MEHMET DİNEK

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

MELAHAT DAĞLI

26.02.2018

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

UZMAN DR.ADI SOYADI

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   967

FATİH UĞUR(AMELİYAT GÜNÜ)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   968

ENGİN KARADENİZ

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   970

YASİN GÜÇLÜ(AMELİYAT GÜNÜ)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   971

HEYET

EROL GÜLER

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   974

SELAHATTİN ÖZCAN

CİLDİYE

E-ZEMİN   973

CİLDİYE

E-ZEMİN   972

Y.GÜLER DURNA(26.2.2018 12 GÜN RAPORLU)

CİLDİYE

D-ZEMİN   960

HEYET

TAYFUN KOÇOĞLU

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   984

FİZİK TEDAVİ

E-ZEMİN   982

KBB

E-ZEMİN   981

GÖZ

E-ZEMİN   983

ONKOLOJİ

KEMOTERAPİ

ELİF BERNA KÖKSOY

PLASTİK CERRAHİ

E-1.KAT    177

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1 KAT    179

NURCAN AYABAKAN ESKİ

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1  KAT   180

GÜLSEN ERSOY

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1  KAT   191

KBB

E-1 KAT    182

MUSTAFA ÖCALAN

KBB

E-1 KAT    183

HEYET

GÜLCİHAN ERKEN

KBB

E-1  KAT   184

KBB

E-1  KAT   187

A. ONUR GÖKSEL

KBB

E-1 KAT    188

FATMA AKYÜREK

KBB

E-1 KAT    194

BERKANT ŞERİF(22.2.2018 5 GÜN İZİN)

GÖZ

E-1 KAT    178

ERTÜLAY AÇIKEL

GÖZ

E-1 KAT    185

EFE KOYUN

GÖZ

E-1 KAT    186

HEYET

IŞILAY KOYUN

GÖZ

E-1 KAT    181

TURGUT YÜKSEL(AMELİYAT GÜNÜ)

GÖZ

E-1 KAT    184

M.FATİH AŞULA(31.1.2018 3 AY GEÇİCİ GÖREV)

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    278

ŞAHİN TANRIKULU(AMELİYAT GÜNÜ)

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    280

ALİ RIZA ÖZCAN(AMELİYAT GÜNÜ)

GÖĞÜS CERRAHİSİ

E-2 KAT    279

TUĞBA ACAR

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    281

HEYET

ERDİNÇ ELEVLİ

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    282

HAYATİ MALÇIK

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    283

HACI TÜMAY

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    284

HÜSEYİN AĞTAŞ(AMELİYAT GÜNÜ)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    285

AHMET YEŞİLTAŞ

ÇOCUK POLK

E-2 KAT    090

HİLMİ VOLKAN BIYIKLI

ÇOCUK POLK.

E-2 KAT    092

ÜROLOJİ

E-2 KAT    086

OZAN EKMEKÇİOĞLU

ÜROLOJİ

E-2 KAT    087

HEYET

MEHMET DİNEK

ÇOCUK CERRAHİ

E-2 KAT    088

FATMA DURAN

DİYETİSYEN

E-2 KAT    089

ELİF KARAKAŞ-MERVE ESEN

E-2 KAT    085

ÜROFLOW

E-2 KAT    093

YENİDOGAN İŞİTME

E-2 KAT    094

EMZİRME ODASI

E-2 KAT    095

PATOLOJİ

B-2 KAT

ZEYNEP AYGÜN-SERDAR TOKMAK

A.PINAR BALAKBABALAR

DOĞ.ÖNC.İZİN

GÜLCAN ÇETİN

02.01.2018

ÜCRETSİZ İZİN

İZİN     YASEMİN GÖKMEN(ÜCRETSİZ İZİN)

ÖZKAN BAYTOK

19.02.2018

10 GÜN

İZİNLİ

26.02.2018 NÖBETÇİLERİ

İDARİ NÖBETÇİ

SEDAT GÜLTEN

DAHİLİ NÖBETÇİ

EREN GÜRSOY

HARİCİ NÖBETÇİ

FATMA AKYÜREK TAŞÇI

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

FADİME OKUMUŞ