Kastamonu Devlet Hastanesi

Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü
Kastamonu Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Poliklinik Çalışma Listesi

Güncelleme Tarihi: 11/12/2017

Poliklinik Saatleri Site.jpg Acil Servis Poliklinik Saatleri Site.jpg

T.C.
KASTAMONU VALİLİĞİ
İl Sağlık Müdürlüğü
Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekimliği

12.12.2017

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

UZMAN DR.ADI SOYADI

PSİKOLOG

D-ZEMİN    943-944

N.KIRDAN-G.ŞENGÖZ-D.YAŞAR

EMG

D-ZEMİN    947

UĞUR YILMAZ

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    949

HEYET

ADEM AYDIN

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    950

UĞUR YILMAZ

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    951

R.GİZEM HÜNKAR

NÖROLOJİ

D-ZEMİN    952

ÖZGE ÖZEN GÖKMUHARREMOĞLU

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    953

TOLGAHAN TUNCEL

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    954

GÖRKEM YILMAZ

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    955

HEYET

ÇAĞRI Ç. YILMAZ

PSİKİYATRİ

D-ZEMİN    956

ÖZLEM  PALTACI

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    957

HEYET

ZEYNEP HANCIOĞLU

GÖĞÜS HASTALIKLARI

D-ZEMİN    958

GÜLCAN ÇETİN(11.12.2017 22 GÜN İZİNLİ)

NEFROLOJİ

D-ZEMİN    959

REYHAN CALAYOĞLU

EKO

D-1.KAT     158

MUSTAFA YAŞAN(KONS)

TEE ODASI

D-1.KAT     160

DİYABET POL

D-1 KAT     161

ENFEKSİYON HAST.

D-1 KAT     169

HEYET

NEŞE DEMİRCİ

DAHİLİYE

D-1 KAT     163

AHMET ERGİN

DAHİLİYE

D-1 KAT     164

CELAL DEMİR

DAHİLİYE

D-1 KAT     165

ARZU TORUN

DAHİLİYE

D-1 KAT     166

AYNUR SOYUÖZ

DAHİLİYE

D-1 KAT     167

HEYET

LEMAN MELİKOĞLU

DAHİLİYE

D-1 KAT     168

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     162

HEYET

PELİN KARACA ÖZER

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     170

RAMİME ÖZEL

EFOR

D-1 KAT     171

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     172

ZEKERİYA DOĞAN (ANJİO)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     173

SERDAR AKYEL(KOR.YOĞ.BAKIM NÖBETİ)

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     174

EREN GÜRSOY

KARDİYOLOJİ

D-1 KAT     175

ÇOCUK PSİKOLOG

D-2 KAT     255

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     257 

KAMİLE BÜŞRA ERGENCİ

ÇOCUK GELİŞİMCİ

D-2 KAT     258

YASEMİN GÖKMEN     YASEMİN KOÇ

ÇOCUK PSİKİYATRİ

D-2 KAT     259

GÖRÜŞME ODASI

ÇOCUK PSİKİYATRİ

D-2 KAT     260

AZİZ KARA

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     261

HEYET

ŞAHİKA ŞAHİNKAYA

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     262

IŞIL TOPAÇOĞLU(21.11.2017 20 GÜN RAPOR)

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     263

HÜLYA KARA (08.12.2017 10 GÜN RAPORLU)

ÇOCUK  POLK.

D-2 KAT     264

ÜNAL PALTACI

ENDOKRİNOLOJİ

D-2 KAT     265

ESRA KARAKAŞ

GASTROENTOROLOJİ

D-2 KAT     266

SAMİ EVİRGEN

NEFROLOJİ

D-2 KAT     267

BÜLENT UYAR (DİYALİZ)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     268

SAADET HIZARCI(15.3.2017-2 YIL ÜCRSZ İZİN)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     269

MENŞURE TONGUÇ (4.12.2017 10 GÜN RAPORLU)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     270

AHMET UZEL

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     271

ATINÇ ÖZER(15.10.2017 ÜCRETSİZ İZİN)

KADIN HAST.VE DOĞUM

D-2 KAT     272

SEÇİL YÜCEL

RADYOLOJİ

D-BODRUM KAT

BUKET YAĞCI (USG 4-MAMMOGR)

SÜMEYRA CORTCU(USG 1-OBSTETRİ)

AHMET ÖZDEN (DOPPLER)

SEDA E.KOLUÇOLAK(6.11.2017 DOĞ.ÖNC.İZİN

SEÇİL S.BİNİCİ (1.12.2017 13 GÜN İZİN)

C. MERVE YILMAZ (USG 3-KONS-BT-DİREK GRAFİ)

11.12.2017 NÖBETÇİLERİ

İDARİ NÖBETÇİ

TAYFUN KOÇOĞLU

DAHİLİ NÖBETÇİ

ÖZLEM PALTACI(A BLOK MAVİ KOD LİDERİ)

HARİCİ NÖBETÇİ

MEHMET DİNEK(B BLOK MAVİ KOD LİDERİ)

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

SERAP NURGÜL SÖYLER

12.12.2017

POLİKLİNİK ADI

POLİKLİNİK NO

UZMAN DR.ADI SOYADI

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   967

FATİH UĞUR(AMELİYAT GÜNÜ)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   968

HEYET

ENGİN KARADENİZ

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   970

SELAHATTİN ÖZCAN

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   971

EROL GÜLER(AMELİYAT GÜNÜ)

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   974

YASİN GÜÇLÜ

CİLDİYE

E-ZEMİN   972

Y. GÜLER DURNA

CİLDİYE

E-ZEMİN   973

NUR CİHAN COŞANSU(11.12.2017 10 GÜN RAPOR)

CİLDİYE

D-ZEMİN   960

HEYET

TAYFUN KOÇOĞLU

ORTOPEDİ

E-ZEMİN   984

MURAT TOPAL

FİZİK TEDAVİ

E-ZEMİN   982

KBB

E-ZEMİN   981

GÖZ

E-ZEMİN   983

ONKOLOJİ

KEMOTERAPİ

ELİF BERNA KÖKSOY

PLASTİK CERRAHİ

E-1.KAT    177

ÖZGÜR HÜRKAL

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1 KAT    179

NURCAN AYABAKAN ESKİ

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1  KAT   180

GÜLSEN ERSOY

KALP DAMAR CERRAHİ

E-1  KAT   191

KBB

E-1 KAT    182

MUSTAFA ÖCALAN

KBB

E-1 KAT    183

HEYET

GÜLCİHAN ERKEN

KBB

E-1  KAT   184

KBB

E-1  KAT   187

A. ONUR GÖKSEL

KBB

E-1 KAT    188

FATMA AKYÜREK TAŞÇI

KBB

E-1 KAT    194

BERKANT ŞERİF

GÖZ

E-1 KAT    178

ERTÜLAY AÇIKEL

GÖZ

E-1 KAT    185

HEYET

EFE KOYUN

GÖZ

E-1 KAT    186

IŞILAY Ö.KOYUN

GÖZ

E-1 KAT    181

TURGUT YÜKSEL(AMELİYAT GÜNÜ)

GÖZ

E-1 KAT    184

M.FATİH AŞULA

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    278

ŞAHİN TANRIKULU

BEYİN CERRAHİ

E-2 KAT    280

ALİ RIZA ÖZCAN(AMELİYAT GÜNÜ)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    279

BÜLENT KILIÇOĞLU (POLK YOK)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    281

ERDİNÇ ELEVLİ

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    282

HAYATİ MALÇIK(ENDOSKOPİ)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    283

HEYET

HACI TÜMAY

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    284

HÜSEYİN AĞTAŞ(AMELİYAT GÜNÜ)

GENEL CERRAHİ

E-2 KAT    092

AHMET YEŞİLTAŞ

ÇOCUK CERRAHİ

E-2 KAT    285

FATMA DURAN

ÜROLOJİ

E-2 KAT    086

HEYET

ÖZKAN BAYTOK

ÜROLOJİ

E-2 KAT    087

MEHMET DİNEK (AMELİYAT GÜNÜ)

ÜROLOJİ

E-2 KAT    088

DİYETİSYEN

E-2 KAT    089

ELİF KARAKAŞ-MERVE ESEN

E-2 KAT    090

E-2 KAT    091

ÜROFLOW

E-2 KAT    093

YENİDOGAN İŞİTME

E-2 KAT    094

EMZİRME ODASI

E-2 KAT    095

PATOLOJİ

B-2 KAT

ZEYNEP AYGÜN-SERDAR TOKMAK

H.FATİH SEZER

15.11.2017 ÜCRETSİZ İZİN

12.12.2017 NÖBETÇİLERİ

İDARİ NÖBETÇİ

AHMET SELİM BAL

DAHİLİ NÖBETÇİ

SERDAR AKYEL

HARİCİ NÖBETÇİ

GÜLCİHAN ERKEN

SÜPERVİZÖR HEMŞİRE

SATİYE HAYLAMAZ